top of page
Search

Kur spēlēt disku golfu?

Disku golfs ir spēle, kas apvieno fizisko aktivitāti ar stratēģisku domāšanu un laiku pie dabas. Latvijā disku golfa popularitāte strauji pieaug, un arvien vairāk cilvēku izbauda šo aktivitāti gan kā sportu, gan kā veidu, kā pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni. Šeit esam uzskaitījuši piecus pēc mūsu domām populārākos disku golfa laukumus:


1) VTDT disku golfa laukums Priekuļos ir viens no populārākajiem disku golfa laukumiem Latvijā. Ar 18 groziem un atbilstošu infrastruktūru tas ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Kā arī ir izveidoti divi "layouti" - Tautas klase, kas paredzēta iesācējiem ar īsākiem metieniem un standarta layouts visiem spēlētājiem. Šajā laukumā katru ceturtdienu notiek viena apļa sacensības, kas ir piemērotas gan iesācējiem, gan PRO.2) Disku golfa parks Pauku Priedes Valmierā arī piedāvā iespēju spēlēt disku golfu visu līmeņu spēlētājiem - sarkanā trase iesācējiem ar īsākiem groziem. Zilā trase - amatieriem un Pro, un Gold trase - tiem, kam patīk izaicinājums. Trase dod iespēju mest gan pļāvās, gan skaistā Priežu mežā.

3) LIMBO disku golfa parks Limbažos ir viens no jaunākajiem disku golfa laukumiem Latvijā. Ar 18 groziem un modernu infrastruktūru, šis laukums ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Un ļoti iespējams, ka laukumā satiksi pozitīvos laukuma saimniekus, kuri labprāt iepazīstinās tevi ar trasi.

4) Riekstukalna disku golfa parks ir slavens ar savu ainavisko skaistumu. Ar 18 groziem un dažādiem grūtības līmeņiem, šis laukums piedāvā izaicinājumu gan jaunajiem spēlētājiem, gan tiem, kas jau ir pieredzējuši disku golfa spēlētāji. Laukums izvietots kalnu slēpošanas trases teritorijā un ir pieejams vasaras sezonā parasti no maija līdz septembrim. Maksa par spēli ir 5EUR.

5) PROPARK disku golfa laukums ir salīdzinoši nesen izveidots un jau ir ieguvis popularitāti spēlētāju vidū ar vieglo izkārtojumu un viegli sasniedzamiem groziem. Laukums atrodas Baložos, tuvu pie Rīgas, tāpēc tas ir izcils variants rīdziniekiem izrauties no lielpilsētas.Jaunie un pieredzējušie disku golfa entuziasti Latvijā noteikti atradīs piemērotu spēles vietu, kur izbaudīt šo aizraujošo sporta veidu. Neskatoties uz jūsu atrašanās vietu Latvijā, vienmēr būs kāds disku golfa laukums, kur varēsiet izbaudīt spēli un skaisto dabu.

Latvijā ir aptuveni 50 disku golfa laukumi, un visvairāk no tiem ir izveidoti Vidzemē un Rīgas tuvumā. Statistikas dati rāda, ka grūtākās trases atrodas Kurzemē, piemēram, 9hill disku golfa laukums Talsos un Rezidence Kurzeme, tomēr iesācējiem draudzīgākās vietas ir VTDT disku golfa laukums Priekuļos, Pauku Priedes Valmierā un Limbo Disku Golfa Parks. Šīs vietas piedāvā gan izaicinājumu pieredzējušiem spēlētājiem, gan iespēju jaunpienācējiem iepazīt disku golfa būtību un baudīt spēli.


Visas laukumu lokācijas var apskatīt Latvijas Disku Golfa Federācijas mājaslapā, kurā ir pieejama arī sīkāka informācija par katru no tiem.14 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page