top of page
Search

Kas ir Disku Golfs?

Disku golfs ir sporta veids, kas tiek spēlēts ārā, svaigā gaisā pie dabas, kur īpašā grozā jātrāpa lidojošais disks. Jautāsi, kāpēc tieši to sauc par "golfu"? Jo tāpat kā parastā golfa spēlē, mērķis ir iemest disku grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu.


Disku golfs ir spēle, kas tiek spēlēta īpašos laukumos ar 9 vai 18 groziem. Spēlētāji met disku no sākuma punkta un mēģina to iemest grozā. Ir šķēršļi, piemēram, koki un ūdens, kas padara spēli jautrāku. Runa ir ne tikai par diska mešanu tālu, bet arī par gudru lēmumu pieņemšanu, lai izvairītos no šķēršļiem un iemestu disku grozā.Disku golfs ir patiešām jautra spēle, ko var spēlēt ikviens, neatkarīgi no tā, cik vecs viņš ir vai kāda fiziskā sagatavotība ir spēlētājam. Esam novērojuši, ka bieži vien spēlētājs, kurš nekad nav nodarbojies ar sportu, met disku tālāk nekā sportists, kurš ar sportu nodarbojies visu dzīvi. Speciālos diskus, kas tiek izmantoti spēlē, var iegādāties par zemu cenu (13-20Eur), tāpat kā tos, kurus izmanto profesionāļi. Ja pagaidām nav vēlme iegādāties savus diskus, piedāvājam arī disku golfa disku nomu. Kad sāksiet spēlēt, jūs ātri noķeriet to "āķis lūpā" sajūtu un vēlēsieties iegūt savu disku golfa inventāru, ko izmantot spēlē.


Mēs esam šeit, lai palīdzētu tev spert pirmos soļus savā disku golfa karjerā. Dalīsimies ar savu pieredzi un palīdzēsim nepieļaut tās kļūdas, kuras mēs sākumā pieļāvām, mācoties izmest pareizi pirmos metienus.
42 views0 comments

Comments


bottom of page