top of page
IMG_0534.JPG

Kolektīvie pasākumi

"Boss! - mums vajag kolēģu saliedēšanās pasākumu pie dabas! Braucam uzspēlēt disku golfu."

Jā, šādi lielākā daļa uzņēmumu darbinieki uzrunā savu vadītāju ar ierosinājumu pavadīt laiku kopā ar mīļajiem darba kolēģiem pie dabas. 

Diski un Diski Cēsis komanda piedāvā kolektīvos pasākumus uzņēmumiem, sporta komandām, draugiem un ģimenēm ar mērķi saliedēt un izvēdināt galvu pēc smagas darba nedēļas vai sporta sezonas.

Mūsu piedāvājums

Dot iespēju kolēģiem, sportistiem un draugiem izkustēties, izbaudīt laiku kopā ārā pie dabas, iegūt jaunas zināšanas un emocijas, ko sniedz disku golfs. Un pats labākais ir tas, ka disku golfu var spēlēt jebkurš un nav nepieciešams smagi piepūlēties. Šī būs mierīga aktivitāte ar atmiņām un piedzīvojumu, kuru atcerēsies.

 

Pasākuma norise ir vienkārša - īsumā izstāstīsim par disku golfu, kas tas ir, kāpēc esam šeit ieradušies, ko darīsim. Turpinājumā dosim iespēju jums pašiem izmēģināt pirmos metienus, pielabosim tehniku, lai pēctam varētu mest pēc iespējas kvalitatīvāk un kad būsim gatavi, dosimies trasē un izmēģināsim veiksmi.

Nodrošināsim arī iespēju pierakstīt rezultātu, lai noskaidrotu labākos.

Minimālais pasākuma dalībnieku skaits - 10. Dalība no vienas personas 10€ + PVN.

Inventāru un neaizmirstamas emocijas nodrošināsim.

Viss kas jums jādara - jāierodas ar smaidu līdz ausīm un apaviem, kurus nav žēl sasmērēt. Baltie AirForce jāatstāj mašīnā afterpartijam.

Hokeja komanda - "Ledus Vilki"

Viens no mūsu organizētajiem pasākumiem

Pēc garas un smagas hokeja sezonas ar mums sazinājās hokejists Markuss - viens no komandas locekļiem un vēlējās, lai novadam komandas saliedēšanās pasākumu atslodzītei. Markuss pats aktīvi spēlē disku golfu un gribēja iepazīstināt ar šo sportu arī komandas biedrus.

Komanda ieradās enerģijas pilni un gatavi izbaudīt laiku pie dabas kopā ar savējiem. Mērķi sasniedzām un pateicoties šim pasākumam, Markuss tagad arī ikdienā spēlē disku golfu kopā ar komandas biedriem.

Spied uz loga un uzzini, kā mums gāja šajā pasākumā

IMG_0500.heic
IMG_2633 3.png

Sazinies

+371 25530221

E-pasts

Pieseko

  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
bottom of page